Instalace krbů a kamen

Krbařství, kamnářství Roman Bauer

Naše oblast působnosti:

Jižní Morava především však okolí měst:
 • Znojmo
 • Miroslav
 • Moravský Krumlov
 • Pohořelice
 • Brno, Ivančice
 • Třebíč
 • Hrušovany nad Jevišovkou
 • Hustopeče, Mikulov, Břeclav.

krby logo web

Bauer Krby Znojmo a okolí

Bauer Krby Znojmo a okolí

Sledujte nás na FB

facebook-3-64

 
 

Chcete levný, bezpečný a zdravotně nezávadný krb? 

Můžete ho mít. S námi je to možné !

Užíjte si teplo a příjemné chvíle strávené u rodiného krbu za dostupnou cenu, která zahřeje!

Váš levný, ale přitom bezpečný a zdravotně nezávadný krb bude zhotoven pouze z certifikovaných materiálů vyvinutých a určených pro stavbu horkovzdušných krbů a materiálu odpovídající platným normám. Materiály jako například ytong, sádrokarton apod., se nesmějí z bezpečnostních a zdravotních důvodů používat. Při nahřátí tyto materiály uvolňují škodlivé látky, které následně uživatel dýchá a mohou ho trvale poškodit na zdraví! Dále pak působením teplot, na tyto materiály, dochází k jejich postupné degradaci, jelikož nejsou na takové tepelné zatížení konstruovány.

 Cena pro krb v horkovzdušném provedení za 49 900 Kč!

Postavíme vám levný krb. Jak toho docílíme ?

Proč jsou některé krby dražší a jiné levnější? Co určuje kolik bude krb stát a kde je ona hranice pod kterou se už krb stává uživatelsky a zdravotně nebezpečný?
Realitou je, že cenu krbu určuje především krbová vložka, (dále jen KV.), jejíž cena začíná u horkovzdušných KV. na 10.000,- Kč a končí zhruba u 150.000,- Kč. Na celkovou cenu krbu má nemalý vliv i např. povrchová úprava krbové obestavby jako je např. žula, mramor, obkladový kámen, dřevěná římsa, keramika, velikost obestavby, technologická  náročnost obestavby jako jsou různé úskoky, lavice niky na dřevo, římsy atd...  tyto doplňky dělají krb velmi elegantní a bezesporu krásný. V místě, ve kterém se takový krb nachází, se jistě stane jeho dominantou a ozdobou. Tyto doplňky jsou ale z hlediska konstrukce krbu jen pouhou dekorací a s funkcí nebo kvalitou krbu nemají nic společného. Cena těchto doplňků může činit nemalou část z celkové ceny realizace!

Nejpodstatnějším faktorem, který má vliv na komfort, funkčnost a kvalitu krbu není jeho vzhled či tvar, ale správný výběr krbové vložky.

Krbové vložky, obestavby krbu - možnost jak snížit náklady na realizaci krbu

Na trhu je mnoho zahraničních i tuzemských výrobců a pro laickou veřejnost je takřka nemožné se v záplavě produktů, které navíc vypadají na první pohled všechny stejně orientovat. Přestože vypadají velmi podobně, je mezi nimi propastní rozdíl a to hlavně co se týče technologicky konstrukčního řešení  a síle materiálu z kterého jsou vyrobeny. Levné produkty krbových vložek s cenou kolem 10.000 Kč  jsou velmi špatně řešeny a postrádají dnes už takřka standardní, ale přitom velmi důležitou možnost připojení na externí přívod vzduchu, účinný oplach skla předehřátým vzduchem  atd... Taková krbová vložka svým zákazníkům přináší často zklamání, kde hlavním důvodem je, že při zátopu či určité době hoření je sklo takřka černé a požitek z pohledu do ohně je tak velmi omezený, nebo také může docházet k zakouření do místnosti atd... Ale i v této řadě krbových vložek jsou dobré produkty za přijatelnou cenu, která odpovídá potřebné kvalitě. Pokud nemáte velké nároky, nebo chcete topit jen občas či víkendově, mohu je některé doporučit  jako fungující a spolehlivé.

Doporučíme Vám vhodnou krbovou vložku a obestavbu krbu za nejnižší možnou cenu.

Postavíme Vám krb, který i při nízké ceně bude vypadat elegantně a bude ozdobou vašeho domu a to vše za níže uvedených podmínek pro které platí i níže uvedená cena.

Podmínky pro realiazci levného krbu od Krbařství Roman Bauer

 • veškerý materiál potřebný pro stavbu krbu bude dodán námi včetně krbové vložky (výběr ze 3 variant)
 • krbová obestavba bude moderního sloupového tvaru ukončena ve výžce cca 2 metry
 • na obestavbě bude provedena povrchová úprava žáru-odolná kamnářská omítka - odolnost 150°C vypadá jako běžná fajnová omítka bílé barvy (nutno vymalovat), nebo variantu: strukturovaná omítka probarvená, výběr z mnoha odstínů barev
 • krb bude osazen dvěma krbovými mřížkami dle vlastního výběru (výběr ze tří typů)
 • v ceně realizace je i dopojení KV. k již připravenému přívodu vzduchu, který bude osazen regulovatelnou klapkou pro otevření a uzavření externího přívodu vzduchu
 • místo realizace krbu nebude dále než 30 km od sídla firmy
 • datum realizace krbu bude stanoven námi dle momentální vytíženosti s dostatečným předstihem

Cena pro krb v horkovzdušném provedení za 49 900 Kč!

Cena vašeho nového uživatelsky a zdravotně bezpečného krbu včetně kompletních prací, materiálu a dopravy za předpokladu dodržení výše uvedených podmínek činí 49 900,-  včetně DPH.

Chcete být majiteli takového krbu? Není nic jednoduššího zavolejte nám a my se o to postaráme! +420 603 215 127

Tato cena platí do odvolání a je platná pro krb v horkovzdušném provedení.

levny krb

Kontaktní formulář